Yükleniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda

 

ŞEHREMİNİ GRUP

 

2011 yılında faaliyetine başlayan, kamu kurumları ve özel sektöre yönelik proje ve müşavirlik hizmetleri vererek büyümeye devam eden ŞEHREMİNİ PROJE DAN. İNŞ. MİM. MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kadrosunda yer alan tecrübeli şehir plancıları, mimarlar, iç mimarlar ve alanında tecrübeli mühendislerle sektörde hizmet vermektedir.

 

Kuruluşundan bugüne kadar proje geliştirme hizmetleri veren firmamız, firma ortaklarının aldığı karar sonrası 2017 yılı Ocak ayında geliştirdiği projelerde yüklenici olarak da yer almak amacıyla ŞEHREMİNİ YAPI İNŞ. KUR. HİZM. SAN. VE TİC. A.Ş. şirketi ile yapım ve taahhüt sektörüne katılarak Gayrimenkul Geliştirme alanındaki yatırımlarına devam etmiştir.   

 

Dünyanın ve ülkemizin gelişimiyle birlikte artan enerji ihtiyaçlarını düşünerek, dünyada artan yeşil enerji yatırımlarında ve Paris İklim Anlaşması ile dünyanın yeşil enerji dönüşümden pay almak adına 2021 Eylül ayında şirketimizin de kurucusu olduğu MCA YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIM SAN. VE TİC. A.Ş kurucu ortak olarak yer almış ve Yenilenebilir Enerji yatırımlarına yönelik proje geliştirme, uygulama ve işletme süreçlerine başlamıştır.      

 

ACS MARMARA İNŞ. İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş olarak, Balıkesir ili Bandırma ilçesindeki Marmara Yüksek Teknoloji ve Makine İhtisas OSB içerisinde bulunan ön tahsisi yapılan sanayi parselinde, Dünya ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeleri dikkate alarak yerli ve milli üretime geçmek ve sonrasında ihracat yapılması hedeflenmektedir.

 

İnsan hayatının temel ihtiyacı olan sağlık hizmetinin tüm aşamalarının etkili, hızlı, kapsamlı ve kolay ulaşılabilir şekilde olmasını sağlamak, nitelikli sağlık hizmeti sunmak amacı ile 2022 yılında ENR İLAÇ MEDİKAL SAĞLIK TURİZMİ İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş. olarak sağlık alanında yatırımlara başlanmıştır.

 

Şirket ortakları olarak, yaşadığımız dünya ve ülke gerçeklerini takip ederek, farklı sektörlerde yatırım yapıyor, bu sayede ülkemiz ekonomisine ek istihdam imkanları ve katma değer kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz...

 

Burhan ERSOY

Eyüp Cendel ERSOY

Sidre Dilara ERSOY BİÇME

Yönetim Kurulu Başkanı

Şehir Plancısı – Yönetim Kurulu Üyesi

Yüksek Mimar – Yönetim Kurulu Üyesi